У Шостці пройшов другий тур з футзалу серед дворових команд + Фото, відео
Спорт 20:03, 31.10.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 30 жовтня, в палаці спорту пройшов другий тур змагань з футзалу серед дворових команд, повідомляє директор Шосткинського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Віктор Альоша.
У ході змагань визначилися лідери – це команди “Мілан” і “Челсі”. Вони набрали по шість очок. Третє місце – у “Шахтаря” – чотири очка.
Третій тур відбудеться наступних вихідних.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: