У Шостці пройшов четвертий протест проти високих тарифів

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 січня, у День соборності України, у Шостці біля міськвиконкому знову зібралися представники різних політичних партій, громадських об`єднань і просто містяни на протест проти захмарних тарифів на комунальні послуги.

Під час зібрання знову говорили про те, що висока плата за комунальні послуги – це тарифний геноцид нації, ділилися спільним болем та страхом з приводу того, як вижити далі.

Активісти склали вимоги, зібрали підписи й направили до міської ради.

Протестуючі вимагають, щоб зробили перерахунок у платіжках по зниженню тарифів не з лютого, а з грудня, коли зросла ціна на «блакитне паливо».

Ще одна вимога – передати комунікації, по яким транспортують газ, на баланс громади, адже проведення газу люди виконували за власний рахунок, самі закуповували труби та все необхідне, платили за проєктування, а тепер змушені оплачувати непомірні рахунки за транспортування газу по своїм же комунікаціям.

Мітингарі прохали також передати ШП «Харківенергоремонт» та інші важливі об’єкти комунальної сфери на баланс громади, змусити їх обґрунтувати тарифи перед громадою, переглянути та зробити лояльними для людей.

До протестуючих вийшов шосткинський міський голова Микола Нога. Він зазначив, що підтримував і у будь-якому разі підтримуватиме інтереси громади, людей, відстоюватиме їх у вищих інстанціях.

Було вирішено, що скличуть позачергову сесію Шосткинської міської ради, яка прийме відповідні рішення.

За останній час це вже четвертий мітинг проти зависоких тарифів у Шостці. 25 січня борці за зменшення тарифів планують провести черговий п’ятий протест.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору