У Шостці пройшов Чемпіонат міста з художньої гімнастики

Знай наших!, Спорт 15:12, 23.03.2021

21 березня у Шостці відбувся Чемпіонат міста з художньої гімнастики. У ньому  взяли участь спортсменки всіх вікових категорій, повідомляє КДЮСШ “Барса”.

Серед кандидатів у майстри спорту на першому місці – Єлизавета Заяць, на другому – Єлизавета Чернова, третє місце посіла  Олександра Заяць.

Серед гімнасток першого дорослого розряду перше місце виборола  Віталіна Єрко, друге- Поліна Харламова, третє –  Анна Павлюк.

За програмою другого дорослого розряду на першому місці – Олеся Степаніщенко, на другому – ЄлизаветаКузьменко, на третьому –  Арина Кондакова.

Серед гімнасток третього дорослого розряду  Анастасія Теніфостова виборола І місце, Поліна Колотуша – друге,  Владислава Симонець стала третьою.

Серед гімнасток 2013 року народження на першому місці –  Серафіма Ємельяненко, на другому – Вікторія Крючкова, третьою стала – Альона Дудіна.

Наймолодші учасниці змагань – гімнастки 2015-2014 року народження змагалися у вправі з обручем. В цій віковій категорії перше місце посіла  Мар’яна Степаніщенко, друге –  Ксенія Старовойт, третє – Алісія Ісаєнко.

Підготувала гімнасток тренер Юлія Токарева.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!