У Шостці пройшли “Веселі старти” для дошкільнят
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 9 серпня, в палаці спорту «Свема», в рамках соціальної програми Президента України «Здорова Україна» пройшов конкурс-змагання “Веселі старти”.
Організували захід працівники міського центру “Спорт для всіх”. У яскравих та веселих естафетах змагалися вихованці групи «Ромашки» дошкільного навчального закладу №7 «Горобинка».
– Активний відпочинок в рамках здорового способу життя подарував усім учасникам чудовий настрій! – зазначають у центрі “Спорт для всіх”.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: