Дерматолог
Авто Світ

У Шостці пройшли міські змагання серед юних борців

Спорт 09:40, 30.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

28 березня в спортивному залі ДГСО ШКІД пройшов міський дитячий турнір з боротьби греко-римської «Весняна першість спортивного ліцею 2026» .

За медалі боролися вихованці спортивного ліцею та КДЮСШ Барса, 2012 – 2019 років народження. Загальне керівництво організації та проведення турніру здійснив Шосткинський спортивний ліцей, ДГСО “ШКІД”, КДЮСШ “Барса” та МЦФЗН “Спорт для всіх”.

На килим виходили не тільки юні борці, а також дівчата, які тренуються в спортивному ліцеї.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.

Організатори висловили подяку за допомогу у проведенні змагань Поліщуку Андрію, Володимиру Бурлакову, Пилипейко Анні, Ярославу Счастливцеву та Віктору Ждамирову.

Борцівську команду тренують Олександр Якименко та Віктор Дегтяренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору