Дерматолог
Авто Світ

У Шостці пройшло Гарбузове паті

Дозвілля, Свято 10:00, 29.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Учора, 28 жовтня, у Шосткинському центрі естетичного виховання пройшло Гарбузове паті для молодших вихованців закладу.

 Діти веселилися, танцювали, грали, фотографувалися. Розпочалось свято з драйвової руханки «Wednesday». Далі на вихованців чекав цікавий квест із різноманітними локаціями: селфі-полювання на привидів, які заховалися в станах закладу; аквагрим «Краса – страшна сила», майстер-клас «Солодкий Привид», майстер-клас «Мандарин Монстр», танцювальна вечірка «Трясемо кістками!»

Всі діти мали можливість зробити фото на згадку біля яскравої фотозони.

Як повідомляють у ЦЕВі, свято було веселим, цікавим і зовсім не страшним!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору