У Шостці пройшло Гарбузове паті
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 28 жовтня, у Шосткинському центрі естетичного виховання пройшло Гарбузове паті для молодших вихованців закладу.
Діти веселилися, танцювали, грали, фотографувалися. Розпочалось свято з драйвової руханки «Wednesday». Далі на вихованців чекав цікавий квест із різноманітними локаціями: селфі-полювання на привидів, які заховалися в станах закладу; аквагрим «Краса – страшна сила», майстер-клас «Солодкий Привид», майстер-клас «Мандарин Монстр», танцювальна вечірка «Трясемо кістками!»
Всі діти мали можливість зробити фото на згадку біля яскравої фотозони.
Як повідомляють у ЦЕВі, свято було веселим, цікавим і зовсім не страшним!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: