У Шостці пройшла традиційна інтегрована спартакіада серед людей з інвалідністю та депутатів міської та районної рад + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 вересня, на стадіоні КДЮСШ «Барса» пройшла інтегрована спартакіада серед людей з інвалідністю та депутатів місцевих рад.
Як розповів голова громадської організації «Партитет-Шостка», спортсмен-візочник Дмитро Васильцов, спартакіада проводиться вже всьоме. У ній традиційно беруть участь люди з інвалідністю та депутати міської та районної рад.
Сьогодні відбулися змагання з чотирьох видів спорту: пауерліфтинг, дартс, стрільба з пневматичної гвинтівки, легкоатлетична естафета.
Подробиці – в сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: