У Шостці пройшла мистецька акція на підтримку ЗСУ “Єднаймося заради Перемоги”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Захід організовав Ямпільський центр культури і дозвілля за підтримки Ямпільської селищної ради та Шосткинської міської ради.
У скриньку, яка знаходилася в приміщенні Ямпільського центру культури і дозвілля, під час акції ще дозбирали кошти у Шостці. Усього вийшло 9935 грн. Цю суму передали для придбання тепловізора.
– Організатори акції дякують за кожну благодійну гривню, бо кожна гривня допомагає нашим захисникам наближати довгоочікувану Перемогу! Разом ми сила! Слава нашій непереможній Україні! – повідомляють у Ямпільському ЦКіД.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: