У Шостці пройде незвичайна фотовиставка «Перевтілення: портрети, що оживають»

 Поділитися

Поділитися в

 Днями у Шостці по вул. Садовий бульвар, 23. відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат “Вільна”. Це проєкт ГО «Інноваційні соціальні рішення», який створили за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
 Як інформують у Фейсбук-групі ВІЛЬНА – простір для жінок та дівчат. Шостка з 8 по 12 березня у просторі «Вільна» в місті Шостка буде проходити виставка «Перевтілення: портрети, що оживають». Фотопроєкт реалізований за Грантом Президента України молодим діячам у галузі образотворчого мистецтва.
 Виставка складається з 24-х фотокартин, 12 з яких – репродукції живописних полотен, а інші 12 – фотознімки наших сучасників, що «приміряли на себе» образи персонажів картин. Особливістю проєкту є те, що на світлинах мешканці міста Суми та Сумської області зможуть побачити своїх подруг, рідних, колег, знайомих у відтворених старовинних строях, які нібито перенеслися у просторі й часі.
 Над реалізацією проєкту, без яких він був би неможливим, працювали керівники проєкту: директорка Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Євгенія Бистрицька та заступниця директора Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Людмила Гураль; виконавиця проєкту, фахівчиня відділу нематеріальної культурної спадщини Анна Гавриленко; фотохудожниця Ніна Андрієнко; наукова консультантка Вікторія Гавриленко; дизайнери Катерина Ухіна та Євген Колесник, майстриня з гриму Євгенія Буфархат та керівник фотостудії «Глянець» Вадим Середа).   Вагому роль у реалізації проєкту відіграла тісна співпраця із Сумським обласним художнім музеєм ім. Никанора Онацького, Роменським краєзнавчим музеєм Державного історико-культурного заповідника «Посулля» та Конотопським краєзнавчим музеєм ім. О.М. Лазаревського.
 Виставка буде проходити у просторі «Вільна» в місті Шостка з 8 по 12 березня з 11:00 до 20:00 за адресою: вул. Садовий бульвар, 23.
 Запрошують жінок та дівчат ознайомитися з нею, осягнути красу й багатство культурної спадщини Сумщини, переконатися, що мистецтво може бути живим та близьким.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору