У Шостці продовжують хворіти діти
Поділитися в
Копіювати посилання
Кількість дитячих звернень до амбулаторій міста продовжує рости. За минулий тиждень їх зафіксовано на 30% більше, ніж за попередній. Майже удвічі збільшилася кількість хворих на ГРВІ дітей.
«Якщо на позаминулому тижні їх було 63, то вже на минулому – 137», – такі цифри під час апаратної наради оприлюднив заступник директора з медичної частини КНП “Шосткинський міський центр ПМСД” Олександр Мазур.
Крім цього, у чотирьох дітей офіційно підтверджено діагноз Covid-19. Вони перебувають під наглядом лікарів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: