У Шостці продовжує роботу недільна школа шашок
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Заняття недільної школи шашок проходять щонеділі у Центральній міській бібліотеці для дітей.
– Сьогодні діти вирішували різноманітні комбінації, розбирали варіанти гри, а наприкінці провели міні-турнір між учасниками занять. Бажаємо всім досягти великих успіхів в умінні грати в шашки, – зазначають у бібліотеці і запрошують долучатися усіх бажаючих опанувати мистецтво гри чи вдосконалити вже наявні вміння й навички.
Початок о 10:00.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: