У Шостці правоохоронці перевіряють автобуси

Поліція, Транспорт 15:42, 27.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Для безпеки пасажирів, недопущення аварійності на пасажирському транспорті з 25 жовтня поліцейські проводять на території Шосткинського району превентивні заходи під умовною назвою «Автобус – 2021», повідомляє Шосткинське районне управління поліції.
 Під час заходів особлива увага приділяється недопущенню фактів перевезення водіями автобусів пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою транспортних засобів, а також порушень правил зупинки під час здійснення посадки-висадки пасажирів.
 Позапланові перевірки проводяться у всіх, без винятку, пасажирських автоперевізників. При цьому особлива увага звертається на дотримання ними вимог безпеки дорожнього руху, в тому числі режиму праці і відпочинку водіїв, проведення перед- і післярейсових технічних оглядів транспортних засобів і медичного огляду водіїв, рівня кваліфікації тих, хто сідає за кермо, а також належного реагування на допущені ними порушення Правил дорожнього руху.
 Поліцейські закликають всіх керівників підприємств і водіїв, що здійснюють перевезення пасажирів, бути взаємоввічливими, поважати закон і дотримуватись правил доріг. А пасажирам радять пам’ятати, що вони є учасниками дорожнього руху та від їх дій також залежить стан безпеки, зокрема, не варто здійснювати посадку в переповнений транспортний засіб, не вимагати водія зупинитись де заманеться, не відволікати водія в процесі руху оплатою за проїзд.
 – Якщо водій автобусу порушує правила перевезення пасажирів, правила дорожнього руху, а його зовнішній стан та манера поведінки викликають сумніви в адекватності чи підозру, що він перебуває під впливом якого-небудь «допінгу», чи має хворобливий вигляд, потрібно негайно інформувати поліцію на цілодобову лінію “102”! – радить Шосткинське районне управління поліції.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору