У Шостці починає зростати захворюваність на COVID-19. За тиждень захворіло ще 13 містян

Здоров'я 12:37, 2.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Минулого тижня, з 23 по 29 грудня, зареєстровано 15 нових випадків захворювання, повідомляє Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб. Попереднього тижня було зафіксовано 7.
 Зокрема, у Шостці захворіло 13 мешканців (попередній тиждень – 12); у селах Шосткинської громади, як і попереднього тижня, захворювання не реєструвались; Середино-Будська та Зноб-Новгородська громади – 2, як і попереднього тижня.
У тому числі захворіли діти: двоє у Шостці, одна дитина – у  С.-Будській громаді.
У минулому році спостерігалось два виражені піки захворюваності: перший припав на січень – лютий, другий – на вересень-жовтень.
 Закладами охорони здоров’я за тиждень використано швидких тестів – 301, з них позитивних – 6 (2%); до вірусологічної лабораторії ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ» доставлено 66 зразків біоматеріалу, з них позитивних – 8 (12,1%). Загальний відсоток позитивності – 3,8 %.
 За прогнозами епідеміологів, поки що не очікується нових мутацій коронавірусу, які б призвели до нових хвиль захворювання, штам Омікрон став таким, що домінує у світі. Ситуація з коронавірусом в Україні стабілізувалася.
 Вирішальним кроком у боротьбі з COVID-19 стала вакцинація. Вона є єдиним методом, який дозволяє захистити від важких наслідків коронавірусної інфекції та у більшій частині випадків — від смерті.
Медики нагадують, що в Україні карантин, запроваджений через пандемію коронавірусу, продовжено до 30 квітня 2023 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору