У Шостці почастішали випадки загибелі людей під час пожеж. Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з населенням
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом року у Шостці зафіксовано три пожежі, у яких загинули люди. Два останні трагічні випадки, коли у своїх будинках у вогні загинули власники, сталися минулого тижня, 25 та 29 жовтня.
Для попередження пожеж та загибелі людей рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини проводять роз’яснювальну роботу серед населення: нагадують основні правила пожежної безпеки у побуті, необхідність дотримання інструкцій з монтування та обслуговування пічного опалення, під час користування електроприладами… А для кращого запам’ятовування роздають тематичні інформаційні пам’ятки.
Так, вчора, 3 листопада, проводили профілактичні бесіди у приватному секторі Садового мікрорйону.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: