Дерматолог
Авто Світ

У Шостці планується провести ремонт амбулаторії № 2 + Відео

Медицина 11:29, 1.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

За підтримки міжнародних партнерів планується провести сучасний ремонт амбулаторії № 2. Про це на апаратній нараді повідомив керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур.

На час ремонтних робіт лікарі перейдуть в інші амбулаторії. Згодом буде оприлюднена вся необхідна для пацієнтів інформація.

Медичну документацію пацієнтів амбулаторії №2 перемістять туди, де будуть приймати лікарі.

Під час апаратної наради Олександр Мазур повідомив, що продовжується підготовка до зими. За його інформацією, у пункти здоров’я і амбулаторії вже завезено 95 % паливної деревини.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору