У Шостці планується провести ремонт амбулаторії № 2 + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
За підтримки міжнародних партнерів планується провести сучасний ремонт амбулаторії № 2. Про це на апаратній нараді повідомив керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур.
На час ремонтних робіт лікарі перейдуть в інші амбулаторії. Згодом буде оприлюднена вся необхідна для пацієнтів інформація.
Медичну документацію пацієнтів амбулаторії №2 перемістять туди, де будуть приймати лікарі.
Під час апаратної наради Олександр Мазур повідомив, що продовжується підготовка до зими. За його інформацією, у пункти здоров’я і амбулаторії вже завезено 95 % паливної деревини.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: