У Шостці після заправки газом загорівся автомобіль + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 8 вересня, близько 9-ї години вечора на автозаправці WOG, що на вул. Шевченка, загорівся автомобіль ВАЗ 2107.
За словами очевидців, дим з-під капоту автомобіля повалив після того, як його заправили газом і машина від’їхала..
Працівники АЗС оперативно та злагоджено відреагували на НП. Вони загасили автомобіль за допомогою вогнегасників. Тож з людей ніхто не постраждав, значних матеріальних збитків водію також вдалося уникнути.
Відео у Фейсбук опублікував Oleksandr Romanko.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: