У Шостці після ворожої атаки значна частина домогосподарств залишається без тепла та електропостачання
Війна 10:10, 24.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ворог продовжує руйнувати інфраструктуру Шосткинської громади, завдавати шкоди мирному населенню. Як підтвердив інформацію ОВА голова громади Микола Нога, внаслідок удару БпЛА травмовано 48-річного чоловіка.
Пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури, нежитлове приміщення.
За словами Миколи Ноги, значна частина шосткинських домогосподарств залишається без теплопостачання та електроенергії. Для усунення проблеми цілодобово працюють аварійно-ремонтні служби.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: