Дерматолог
Авто Світ

У Шостці після ворожої атаки значна частина домогосподарств залишається без тепла та електропостачання

Війна 10:10, 24.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ворог продовжує руйнувати інфраструктуру Шосткинської громади, завдавати шкоди мирному населенню. Як підтвердив інформацію ОВА голова громади Микола Нога, внаслідок удару БпЛА травмовано 48-річного чоловіка.

Пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури, нежитлове приміщення.

За словами Миколи Ноги, значна частина шосткинських домогосподарств залишається без теплопостачання та електроенергії. Для усунення проблеми цілодобово працюють аварійно-ремонтні служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору