У Шостці підвищили вартість проїзду в маршрутках + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 4 серпня, відбулося засідання виконкому міської ради. Розглядалося і резонансне питання про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Начальник управління економіки Дар’я Гребенюк поінформувала про те, що пасажироперевізники надали документи на підвищення вартості проїзду в маршрутках: «В залежності від маршруту, кількості машин були подані розрахунки – від 7 до 9 грн. на одного пасажира». Необхідність збільшення тарифу вони обґрунтовують подорожчанням палива, запчастин, зростанням рівня мінімальної заробітної плати.

В ході дискусії прозвучали різні думки. За словами представника пасажироперевізників Григорія Зевако, коли приймався тариф 5 грн., газ коштував 10,50 грн. і з того часу він значно подорожчав – сьогодні ціна становить 22 грн. Зверталась увага на брак водіїв… Григорій Зевако висловив спільну думку перевізників – вони за вартість проїзду в розмірі 7 грн.

Член виконкому Денис Линок підняв проблему пільгового проїзду, а також поведінки водіїв. «Кому треба така пільга, якщо в час пік нею неможливо скористуватись?! Пільгове місце постійно або заняте, або водії кажуть, що воно зайняте», – сказав він. Було запропоновано використовувати для пільговиків лімітовані електронні проїзні квитки і відповідно встановити в маршрутках скануючі пристрої (з їх допомогою можна зчитувати дані пільговика). Компенсації перевізникам виплачувати залежно від кількості перевезених людей. «І проблема постійно зайнятого пільгового місця зникне назавжди», – підкреслив Денис Линок.

Виступили і представники громадськості, які були присутні на засіданні виконкому. Валентина Ніпод повідомила, що ряд ветеранських організацій розглянув питання тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Їх точка зору: якщо і підвищувати вартість проїзду в маршрутках, то максимум на 1 грн. «Давайте поважати старше покоління! І вам важко, і нам важко!, – звернулася Валентина Ніпод до пасажироперевізників. – Тому 6 грн. і ніяких інших розмов».

Підсумки дискусії підбив мер Микола Нога. Він запропонував взяти до уваги точку зору ветеранських організацій і затвердити вартість проїзду в маршрутках 6 грн., але, разом з тим, тариф для школярів залишити без змін – 3 грн. Члени виконкому підтримали пропозицію міського голови.

Новий тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування почне діяти з 7 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору