У Шостці пенсіонерам, старшим за 80 років, продовжили і зробили постійною щомісячну доплату

 Поділитися

Поділитися в

 Начальник Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Антоніна Наймитенко повідомила, що щомісячну доплату пенсіонерам, старшим за 80 років, у розмірі 500 гривень продовжили на 2021 рік, зробивши її постійною.
 Це зазначено у постанові Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 р. №849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб в 2021 році і в подальшому».
 Згідно з вищезазначеною постановою, з 1 березня 2021 року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років і більше та в яких пенсія не досягає розміру середньої заробітної плати на 2020 рік, щомісячна компенсаційна виплата встановлюється у розмірі до 500 гривень і виплачується з дати досягнення зазначеного віку (80 років).
 У разі, коли після встановлення щомісячної компенсаційної виплати розмір пенсії не досягає 2600 гривень, таким особам надається додаткова доплата до пенсії до зазначеного розміру.
 Документом також встановлено, що з 1 липня 2021 року особам, яким виповнилося 75 років до досягнення 80-річного віку, у яких пенсія не досягає розміру середньої заробітної плати на 2020 рік, щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 400 гривень.
 Щомісячна компенсаційна виплата особам, які отримують пенсію та досягли 75 років до досягнення 80 річного віку після 1 липня 2021 р., встановлюється і виплачується з дати досягнення ними зазначеного віку. Якщо з урахуванням даної виплати розмір пенсії не досягає 2 500 гривень, таким особам надається доплата до пенсії в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру.
 Нагадаємо, доплата пенсіонерам у розмірі 500 гривень була запроваджена з 1 квітня 2020 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору