У Шостці оголошено міський конкурс з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю

Конкурс 20:50, 1.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Виконавчий комітет Шосткинської  міської ради оголосив міський конкурс з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2023 році.

До участі запрошують представників інститутів громадянського суспільства.

Щоб отримати фінансову підтримку на реалізацію проєктів за рахунок коштів бюджету Шосткинської громади у 2023 році, до участі у конкурсі необхідно подати Проєкти, спрямовані на на реалізацію наступних пріоритетних завдань:

1. Забезпечення дієвості механізмів участі молоді у житті  власних громад.

2. Популяризація здорового способу життя.

3. Підвищення спроможності молоді, розвиток системи неформальної освіти.

4. Підтримка соціально-вразливої молоді.

5. Формування української громадянської ідентичності.

6. Військово-патріотичне виховання.

7. Формування науково-методологічних і методичних засад національно-патріотичного виховання.

Проєкти, запропоновані учасниками в рамках пріоритетів конкурсів, повинні бути спрямовані на розв’язання проблем, актуальних під час воєнного стану.

Перелік видів діяльності що можуть бути підтримані організатором конкурсу, повинні відповідати вимогам правового режиму воєнного стану.

В описі програми (проєкту, заходу) обов’язково повинна бути зазначена інформація щодо:

забезпечення виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) та досягнення очікуваних результатів у разі зміни безпекової ситуації в умовах воєнного стану.

Проєкти для участі у конкурсі можуть подавати: інститути громадянського суспільства, які діють на території Шосткинської громади, зареєстровані в установленому порядку не пізніше, ніж за півроку до оголошення конкурсу, за умови, що інститут громадянського суспільства бере участь у співфінансуванні проєкту у розмірі, не менше, як 15% необхідного обсягу фінансування. Внесок для виконання проєкту може здійснюватися у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (у останній редакції).

Кожен Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій  у сумі  до 20 000 гривень.

Забороняється спрямування бюджетних коштів на:

  • реалізацію проєктів, якщо їх фінансування передбачається за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів, розпорядником яких є інший організатор конкурсу;
  • оплату посередницьких послуг;
  • придбання основних засобів – меблів, оргтехніки, комп’ютерів, транспортних засобів тощо;
  • реалізацію проєктів, метою яких є отримання прибутку;
  • надання (виплату) цільовим групам населення матеріальних допомог, грантів, тощо;
  • здійснення діяльності релігійного або політичного характеру.

Документація має бути підготовлена українською мовою і складатися із заяви про участь у конкурсі, опису проєкту та кошторису витрат, необхідних для виконання  проєкту (повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням термінів та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання проєкту, інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання проєкту інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання проєкту, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування); інформації про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема, про досвід виконання проєктів протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення; листів-підтверджень органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання програми (проєкту, заходу).

Конкурсні пропозиції приймають у друкованій та електронній формі з  1 лютого до  1  квітня 2023 року (включно) щоденно, крім суботи та неділі з 8:00 до 17:15 години, п’ятниця з 8:00 до 16:00 години за адресою: м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 14, І поверх.

Контактна особа: Сокульська Ольга Федорівна – начальник відділу молоді Шосткинської  міської ради.

Детальна інформація про умови конкурсу за посиланням:

Оголошено міський конкурс з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору