У Шостці очільник громадської організації інвалідів обурений недоступністю “Rozetka” для людей з інвалідністю

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у Шостці по вулиці Свободи, 35, відкрилася точка видачі замовлень українського інтернет-магазину та маркетплейсу “Rozetka”. Раніше у цьому приміщенні працював салон-магазин одягу “Vladi”.  “Rozetka” змінила вивіску та рекламні плакати у вікнах на свої брендові. А от східці та пандус залишила старі.

Керівник громадської організації інвалідів “Паритет- Шостка” Дмитро Васильцов каже, що “Rozetka” оффлайн у Шостці не доступна для людей з обмеженими фізичними можливостями, вбачає у цьому порушення їх прав та чинного законодавства:

Гарний дизайн, але за фактом людям з інвалідністю, які могли б користуватися послугами онлайн доставки, до приміщення потрапити неможливо. Хочу додати, що будь-яка реконструкція приміщень без урахування норм ДБН В.2.2-40:2018 заборонена. Rozetka позиціонує себе як онлайн-рітейлер, який виконує мрії, але дотягнутися до заповітного і бажаного неможливо. Вони заявляють, що онлайн-шопінг має бути максимально зручним та безпечним. Але мені, людині, яка пересувається на візку, потрапити до пункту видачі немає жодної можливості. Крутий кут пандуса, двері відчиняються у бік пандуса. Я вже мовчу про те, що немає тактильної плитки, козирка захисту від опадів, шрифту Брайля. Тому їхній принцип “зручна доставка” потрібно підкоригувати: «зручна доставка – не для всіх». Діалог із представниками пункту видачі про порушення норм закінчився нічим, мені сказали, що передадуть усі зауваження до вищого керівництва. Сподіваюся, що Rozetka зверне увагу і виправить свою помилку та перегляне свою політику щодо своїх клієнтів!
Коли питання доступності вирішуються, стандарти та норми впроваджуються, бар’єри зникають – люди з інвалідністю можуть повноцінно брати участь у житті суспільства на рівні з іншими.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору