У Шостці обмежили використання піротехніки
Поділитися в
Копіювати посилання

Учора, 29 грудня, у ході засідання виконавчого комітету було прийнято рішення обмежити використання салютів, фейєрверків та інших піротехнічних виробів. Погаласувати на вулицях та в громадських місцях Шосткинської громади не можна як звичайним людям, так і організаціям і підприємствам.
Відповідне рішення було прийняте, зважаючи на ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», лист начальника Шосткинського районного управління поліціїтиНагорного І., а також з метою захисту життя та здоров’я людей, дотримання безпечності використання піротехнічних виробів.
Як проінформувала членів виконкому начальниця відділу торгівлі та підтримки підприємництва Надія Кириєнко, обмеження на міський новорічний феєрверк, який запустять 1 січня о 18.00, не поширюються.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: