У Шостці неподалік від заправки згорів автомобіль + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Надзвичайна подія сталася учора, 23 квітня, близько 18-ї години по вул. Шевченка (неподалік від заправки WOG).
На місце події було направлено черговий караул 7 – ї державної пожежно – рятувальної частини. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено моторний відсік та салон легковика. Існувала загроза вибуху газобалонної установки, в багажнику автомобіля.

О 18:28 загоряння локалізували, а о 18:44 – витративши на гасіння майже 2 тонни води, повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 9 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: