Дерматолог
Авто Світ

У Шостці написали радіодиктант національної єдності + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 25 жовтня, у Шосткинській центральній міській бібліотеці писали радіодиктант національної єдності.

Авторка цьогорічного тексту – письменниця Оксана Забужко. Читав диктант поет, екоактивіст, військовий Павло Вишебаба.

У Шостці диктант писали люди різного віку та різних професій. Цікаво, що це був 25-й радіодиктант національної єдності…

«Сьогодні писали диктант у кожному населеному пункті України. До написання долучалися герої, які боронять нашу землю. Українці, які перебувають на тимчасово  окупованих територіях і ті, хто через війну вимушені були виїхати з країни», –  інформує Центральна міська бібліотека.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору