У Шостці написали радіодиктант національної єдності + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 25 жовтня, у Шосткинській центральній міській бібліотеці писали радіодиктант національної єдності.
Авторка цьогорічного тексту – письменниця Оксана Забужко. Читав диктант поет, екоактивіст, військовий Павло Вишебаба.
У Шостці диктант писали люди різного віку та різних професій. Цікаво, що це був 25-й радіодиктант національної єдності…
«Сьогодні писали диктант у кожному населеному пункті України. До написання долучалися герої, які боронять нашу землю. Українці, які перебувають на тимчасово окупованих територіях і ті, хто через війну вимушені були виїхати з країни», – інформує Центральна міська бібліотека.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: