У Шостці найкращий результат на першості міста з шашок показала дівчина

Учора, 3 березня, у ЦЕВ «Зірка» відбулася командна першість міста Шостки серед школярів 2008 року народження та молодших з шашок – 64 «Диво шашки». Змагання організував міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію склад команд був скорочений (по 2 хлопчика і 1 дівчина ). Кожну школу могла представляти лише одна команда.

Змагання пройшли у цікавій та напруженій боротьбі і все вирішилося тільки в останньому турі. Переможцем стала команда школи № 5, яка набрала 21 очко з 30 можливих. Склад команди-переможниці: Матвій Линок, Анастасія Самбур та Тетяна Кунцевська.

Команда школи № 1, яка у останньому турі перемогла з рахунком 6:0, з 20-ма очками посіла 2 місце. Її склад: Роман Кирик, Олексій Тапеха та Софія Водень.

Третьою з 19 очками стала команда ліцею-інтернату у складі Ярослав Левченко, Тимур Якименко та Марія Федько.

Абсолютним чемпіоном змагань стала Анастасія Самбур. Дівчина на другій дошці показала стовідсотковий результат – 10 очок з 10 можливих. Щоправда, цей результат був очікуваний. Настя – чемпіонка області серед дівчат у своїй віковій категорії.

Переможців і призерів змагань нагороджили грамоти та медалямі міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!