У Шостці найбільша кількість «Пунктів незламності» в області + Відео
Безпека 12:39, 18.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В нашій громаді продовжується підготовка до зими.
На сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога наголосив на необхідності посилювати роботу з підготовки до зими (яка може бути складнішою за минулу) як в місті, так і в старостинських округах. Зокрема, йшлося про готовність «Пунктів незламності».
Микола Нога зазначив, що у Шостці найбільше на Сумщині «Пунктів незламності». Кожен з них повинен бути забезпечений всім необхідним.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: