У Шостці на весіллі замість квітів збирали гроші на ЗСУ
Благодійність 13:00, 9.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
«Замість квітів – гроші на машину для ЗСУ». Таку благодійну акцію влаштували на власному невеличкому весіллі молодята у Шостці.
Зібрані завдяки благодійному заходу 7200 грн. – свій внесок для купівлі машини для 153 оБТрО – принесли до Волонтерського центру “ШОСТКА – ДОБРО” .
– Сльози на очах від радості! Яку патріотичну молодь ми виховали! Не можемо не захоплюватися ними! Ось вони, герої нашого часу! – зазначають волонтери.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: