Дерматолог
Авто Світ

У Шостці молодіжний центр «ШУМ» працюватиме у форматі коворкінгу

Суспільство 21:18, 11.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

З понеділка, 16 грудня, молодіжний центр «ШУМ» буде працювати в новому форматі – коворкінгу.

Скористатися ним можна буде кожного дня за умови відсутності повітряної тривоги (з 11 до 16 години).

Тут затишний простір для навчання та роботи, є Wi-Fi. У коворкінгу – зарядна станція, принтер, ноутбук та ще багато різної техніки.

«Місце для спілкування, ідей та натхнення. Чай, кава та дружня атмосфера. Це чудова можливість з користю провести час, познайомитися з однодумцями та знайти підтримку для своїх ідей», – йдеться у повідомленні молодіжного центру «ШУМ».

Коворкінг знаходиться у будівлі фахового коледжу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору