У Шостці медпрацівників привітали з професійним святом + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначається День медичного працівника.
Зранку медпрацівників нашої громади привітали міський голова Микола Нога, секретар міської ради Оксана Шаповал, представники районної військової адміністрації, депутат обласної ради Олексій Романько. Кращим шосткинським медикам вручили грамоти та цінні подарунки.
Від місцевої влади було передано обладнання для пологового відділення та ЛОР-відділення.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: