У Шостці – коронавірусний антирекорд + Відео

Здоров'я, Медицина 22:18, 29.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Жовтень нинішнього року видався для шосткинських медиків найважчим періодом за весь час пандемії COVID-19. На жаль, встановлений антирекорд за кількостю померлих в інфекційному відділенні ЦРЛ.

Як повідомила завідувачка відділення Тетяна Тупикова, у жовтні вже померло 43 пацієнта, у 41 з них – підтверджений коронавірус. До цього часу найбільше смертей було зафіксовано у березні 2021 року. Тоді у інфекційному відділенні помер 31 пацієнт (у 28 – був підтверджений COVID-19).

У цьому місяці коронавірус забрав життя людей у віці від 39 до 89 років.

За інформацією Тетяни Тупикової, у жовтні з інфекційного відділення виписали 192 чол. (у вересні – 98). «Більше ніж у 2 рази інтенсивніше працюємо і дуже високий потік пацієнтів, що поступають у відділення. Госпіталізації щоденні, як і виписки – від 5 до 17 чол. Навантаження на персонал величезне», – розповідає медик.

Вона констатує, що перебіг хвороби у пацієнтів більш важкий і пов’язує це з розповсюдженням штаму «Дельта». Особливо важкий перебіг у літніх людей…

Ще один антирекорд – за місяць 10 пацієнтів перебувало на штучній вентиляції легень. Вижили двоє.

Переважна більшість пацієнтів інфекційного відділення – невакциновані.

Вперше за час пандемії у інфекційному відділенні ЦРЛ лікували дітей. У стаціонарі лікувалось 6 дітей у віці від 5 до 17 років. Всі вони були у стані середньої тяжкості і всі одужали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору