У Шостці Громадська рада проводить опитування серед батьків школярів, учнів міських закладів профтехосвіти та вихованців дошкільних закладів

Опитування, Освіта 13:24, 24.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

За ініціативою Громадської ради у Шостці проходить онлайн-опитування батьків учнів шкіл, училищ та вихованців дошкільних закладів громади.

– Ми розробили анкету для дошкільних закладів, закладів загальної та середньо-професійної освіти. Її можуть заповнювати батьки дітей дитячих садочків, шкіл, училищ. Серед питань анкети: основні переваги закладу, де навчається Ваша дитина; що б хотіли змінити; наскільки якісні умови перебування, чи комфортно дитині в закладі; як харчуються діти? За результатами анкетування ми виокремимо пріоритети та недоліки навчальних закладів. І з рекомендаціями звернемося до керівників, – каже представник Громадської ради Олена Ємець.

Зараз ми проводимо опитування для батьків, потім поспілкуємось з директорами шкіл, інформацію систематизуємо, запросимо на засідання Громадської ради начальника управління освіти Наталію Сергейко. Передамо їй цю систематизовану інформацію, щоб показати, які є проблеми для поетапного їх вирішення, – зазначив голова Громадської ради Олександр Ярига.

Усіх мешканців громади, батьків учнів та дошкільнят, запрошують долучатися до голосування. Інформація про респондентів анонімна, за бажанням можна залишити свій номер телефону, але це для того, щоб за необхідності з Вами зв’язалися для уточнення, зворотнього зв’язку.

Google-форма для голосування, де можна пройти опитування розташована за посиланням.

Або ж заповніть анкету нижче.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору