Дерматолог
Авто Світ

У Шостці горіла господарча будівля + Фото + Відео

ДСНС 16:35, 28.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 27 березня, о 13.08, на телефонну лінію «101» надійшло повідомлення про загоряння господарчої будівлі в домоволодінні у Садовому мікрорайоні. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Сумській області.

На місце виклику було направлено чергові караули 7-ї та 8-ї державних пожежно-рятувальних частин.

Як було встановлено, вогонь охопив покрівлю на площі до 60 кв. м, інструменти та речі домашнього вжитку.

О 13.46 загоряння локалізували, відвернувши небезпеку від поруч розташованих господарчих будівель та житлового будинку. О 14.36 пожежу ліквідували.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору