У Шостці фахівці ДСНС роз’яснюють підприємцям, в установах та організаціях про можливість оформлення дозвільних пожежних декларацій через ЦНАП

Безпека, ДСНС 11:05, 26.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Не секрет, що представники новостворених підприємств, установ, організацій чи реконструйованих об’єктів повинні оформляти так звану пожежну декларацію або декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної небезпеки. Це передбачено Постановою КабМіну №440 від 5.06.2013 року та Кодексом цивільного захисту України.

Відсутність такої декларації при експлуатації об’єкту – грубе порушення чинного законодавства, за що передбачено чималий штраф (ст.175-2 КУпАП) чи застосування заходів реагування аж до повного призупинення підприємства.

Такий документ є замінником попереднього пожежного дозволу МНС, оформлюється один раз і не має обмеженого терміну дії.

Суб’єкти господарювання високого ступеня ризику разом із декларацією мають подавати на реєстрацію і позитивну експертизу протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення.

Подати основний та інші дозвільні документи, що дають можливість експлуатувати комерційні та нові підприємства,  в органи пожежної інспекції можна не лише особисто в паперовому вигляді, рекомендованим листом поштою, через спеціалізований портал надання адміністративних послуг, а й через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

У Шостці фахівці 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Сумській області обходять підприємства, установи та організації роз’яснюючи про можливість подання дозвільних документів, отримання консультацій та електронних послуг у ЦНАПі. Він розташований по вулиці Садовий бульвар, 14 (будівля міськвиконкому, І поверх).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору