Дерматолог
Авто Світ

У Шостці дві подруги стрибнули з 9-го поверху, обидві загинули

Поліція, Трагедія 22:09, 23.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Подруги зістрибнули з багатоповерхівки, на жаль, врятувати їх життя не вдалося. На місці працюють правоохоронці.

Жахливий інцидент стався сьогодні ввечері, повідомляє прес-служба обласної поліції. Як попередньо встановили поліцейські, дві місцеві мешканки 18-ти та 14-ти років разом стрибнули з 9 поверху. Мотиви їх вчинку наразі встановлюються.

У поліції вирішується питання щодо внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

 

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору