У Шостці дві подруги стрибнули з 9-го поверху, обидві загинули
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Подруги зістрибнули з багатоповерхівки, на жаль, врятувати їх життя не вдалося. На місці працюють правоохоронці.
Жахливий інцидент стався сьогодні ввечері, повідомляє прес-служба обласної поліції. Як попередньо встановили поліцейські, дві місцеві мешканки 18-ти та 14-ти років разом стрибнули з 9 поверху. Мотиви їх вчинку наразі встановлюються.
У поліції вирішується питання щодо внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: