Дерматолог
Авто Світ

У Шостці дві людини померли від COVID-19. Ще одна захворіла

 Поділитися

Поділитися в

За минулу добу на Сумщині COVID-19 підтвердили у 487 осіб. Зокрема і в одного жителя Шостки. Про це повідомляє Телеграм-канал Коронавірус_Суми_інфо.

Крім цього минулої доби COVID-19 забрав життя ще двох шосткинців. Загалом в області учора померло 10 людей (Білопільський р-н – 1, Конотоп – 4,  Конотопський р-н – 1, Охтирка – 1, Суми – 1, Сумський р-н – 1, Ямпільський р-н – 1). За весь час пандемії на Сумщині зафіксовано вже 812 летальних випадки.

Одужало від COVID-19 в Сумській області минулої доби 334 пацієнта. У їх числі 17 жителів Шостки та 5 – району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору