У Шостці чоловік наїхав на 80-річну жінку
Поділитися в
Копіювати посилання
Дорожня аварія сталася вчора, 7 серпня, по вулиці Озерній. Як повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області, водій автомобіля “Suzuki Grand vitara” збив пішохода.
Прибувши на місце пригоди, слідчо-оперативна група поліції попередньо встановила, що 52-річний водій, під час руху заднім ходом, наїхав на 80-річну жінку-пішохода. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди, бабуся отримала тілесні ушкодження та була шпиталізована до лікарні.
За даним фактом у поліції вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: