Дерматолог
Авто Світ

У Шостці 15-річний хлопець після сварки з опікуном на кілька днів пішов з дому

Поліція 10:40, 24.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

До поліції Шостки звернувся чоловік, який повідомив, що його підопічний, 15-річний хлопець, кілька днів тому після сварки пішов з дому і не повернувся. Самостійні пошуки результату не дали.

На місце події негайно виїхали ювенальні поліцейські та слідчо-оперативна група. Інформацію передали всім нарядам поліції. Уже за кілька годин неповнолітнього розшукали в одному з сіл Шосткинської громади — увесь цей час він перебував у друзів.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Сумської області.

Із хлопцем та його опікунами ювенальні інспектори провели профілактичну бесіду, наголосивши на ризиках подібної поведінки.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору