У Шосткинському ВПУ пекли паски родинам загиблих захисників
Поділитися в
Копіювати посилання
В Україні настає благословенний час Великодня. Це свято в українців завжди поєднувалось із прагненням допомогти ближньому. Хто чим може – роботою, коштами, речами, прихистком і просто – співчуттям, добрим словом. Тим паче зараз, коли свято, на жаль, поєднується з трагедіями війни.
У Шосткинському Вищому професійному училищі склалася традиція віддячувати всім причетним до тривожного сьогодення нашої Батьківщини смаколиками, що й було зроблено на днях.
“Сто благодійних пасок напекли наші майстрині для родин загиблих Героїв. Кілька десятків смачних волонтерських наборів наш заклад із вдячністю передасть людям, які через жорстку волю долі опинилися в нашій стороні”, – повідомляють у закладі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: