У Шосткинському ВПУ обирають директора

Освіта 15:14, 12.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 серпня, у Шосткинському вищому професійному училищі  зібрався майже увесь колектив. Прийшли знайомитися з кандидатами на посаду директора закладу, точніше з їх передвиборними програмами. Адже 3 липня сплив термін дії трудового договору з Олександром Гурбою, який останні 20 років і очолював ВПУ.

На зборах була присутня директор департаменту освіти та науки Сумської ОДА Вікторія Гробова.

На крісло директора претендують три особи. Це Олександр Гурба, його заступниця Наталія Скомороха та Світлана Ковтун.

Перші дві кандидатури – не нові обличчя для колективу ВПУ. Наталія Скомороха, як і Олександр Гурба, тривалий час працює у ВПУ, з 2014 року – на посаді заступника. А от Світлана Ковтун останні 11 років є заступником директора з навчально-виховної роботи Шосткинської гімназії. Перед цим 10 років працювала у Донецькій області в шахтарському педагогічному училищі, у тому числі й заступником директора.

Презентуючи свою програму, Олександр Гурба сказав, що й надалі працюватиме над створенням конкурентно-спроможного навчального закладу. Планує осучаснити  матеріально-технічну базу ВПУ та залучати додаткові гроші. Для цього хоче створити виробничі бригади, ефективно використовувати 2 гуртожитки, відкрити нові професії, брати участь у грантових проектах…

Світлана Ковтун також має багато ідей, як училище може заробляти гроші: це і платні курси перекваліфікації, партнерство з місцевою владою і бізнесом, запровадження нових професій –  бариста, охоронник та спеціаліст по роботі з персоналом; розширення платних послуг…

У разі її приходу до влади кардинальні зміни у кадровій політиці не відбудуться, Олександра Гурбу також звільняти не збирається, додала вона наостанок.

«Стратегічним курсом моєї діяльності є поглиблення і закріплення позитивних результатів діяльності училища. Першочергове завдання – це удосконалення якості підготовки здобувачів освіти…», – такими словами розпочала свою програму Наталія Скомороха.

Загалом програма Наталії Скоморохи перегукувалася з програмою  її опонентки. Крім того, вона пропонує створити педагогічну раду училища, розвивати учнівське самоврядування, забезпечити усі кабінети комп’ютерами, у тому числі й кімнату відпочинку в гуртожитку. Планує співпрацювати з ГО «Академія розвитку» та «Перспектива».

Заслухавши усіх претендентів на директорське крісло, 104 працівника ВПУ таємно проголосували за їхні програми.

Олександра Гурбу підтримали 57 людей (54,8%);

Наталію Скомороху –  34 (32,7%);

Світлану Ковтун – 12 (11,5%).

Результати голосування колектив вирішив направити конкурсній комісії, за якою й останнє слово. Працівники ВПУ просять, аби врахували їхню думку.

Перше засідання конкурсної комісії, яка працює при обласному департаменті освіти, відбудеться 18 серпня. На ньому кандидати також презентують свою програму. Опісля вони пройдуть спеціальну перевірку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору