У Шосткинському управлінні поліції проходять практику курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ

Поліція 12:22, 11.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

135 курсантів другого і третього курсів, які навчаються за такими напрямами як право, превентивна діяльність та психологія упродовж місяця будуть проходити навчальну практику у структурних підрозділах поліції області.

Від учора, з 10 січня, розпочалась навчальна практика у курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ та курсантів Сумської філії ХНУВС. Майбутні правоохоронці зможуть отримати практичний досвід від працівників поліції Сумського та Шосткинського районних управлінь поліції, а також Охтирського, Роменського та Конотопського районних відділів поліції.

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник Головного управління Національної поліції Сергій Чиж:

«Вітаю вас з початком навчальної практики у наших підрозділах. Хочу побажати вам наснаги у роботі, адже приємно бачити у поліції молодь, яка хоче переймати досвід старших колег та має зацікавленість у цій нелегкій справі».

На зустрічі були присутні заступники начальника ГУНП в Сумській області Сергій Зюбаненко та Микола Худенко. Кожен з них наголосив на поглибленні вже набутих знань та вдосконаленні свої професійних навичок, аби у подальшому успішно нести службу у підрозділах поліції та захищати суспільство від злочинності.

Крім того, директор Сумської філії Харківського національного університет внутрішніх справ Сергій Лукаш акцентував увагу курсантів на дотриманні у своїй діяльності дисципліни і законності та сумлінному виконанні службових завдань.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору