У Шосткинському управлінні поліції презентували проєкт автоматизованої системи обліку затриманих осіб «Custody Records» + Фото, відео

Поліція 17:08, 26.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

 До сучасної системи контролю, що забезпечує фіксацію та облік всіх дій із затриманими особами, долучився ще один підрозділ поліції Сумщини. Сьогодні проєкт «Custody Records» урочисто презентували у Шосткинському районному управлінні поліції. 

У заході взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Петро Токар, його заступник Максим Калатур, голова Шосткинської районної ради Вікторія Сокол, т.в.о. голови Шосткинської районної військової адміністрації Оксана Тарасюк, шосткинський міський голова Микола Нога, керівник Шосткинської окружної прокуратури Андрій Байдак, голова Шосткинського міськрайонного суду Олена Прачук, керівник Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Микола Гудіма, старший інспектор з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України Євгеній Євтєєв.

Із вступним словом до присутніх звернувся очільник поліції Сумщини Петро Токар:

«Custody Records – це один із з кроків впровадження європейських стандартів захисту прав людини в поліцейській діяльності. Це саме той інструмент, який дозволить нам забезпечити права не тільки затриманих та доставлених до підрозділів поліції, але й поліцейських, які виконують службові обов’язки».

Старший інспектор з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України Євгеній Євтєєв акцентував увагу присутніх на основних завданнях системи та контрольованому алгоритмі дій поліцейських щодо затриманих та доставлених осіб.

Присутні ознайомились із роботою автоматизованої системи електронного обліку всіх дій щодо затриманих осіб Custody Records, зокрема, покроково побачили, на прикладі, всі дії, які відбуватимуться із затриманою особою в підрозділі поліції. А також оглянули кімнату для проведення інтерв’ю із затриманими, кімнату для конфіденційного побачення з адвокатом, кімнату для затриманих, кімнати слідчих дій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору