Дерматолог
Авто Світ

У Шостці відбулося урочисте відкриття ялинки

Свято 17:58, 4.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Цієї суботи, 6 грудня, Україна відзначатиме День Святого Миколая. Напередодні одного з найочікуваніших дітлахами свята у Шостці відкрили першу ялинку міста.

Працівники позашкільного закладу не лише встановили ошатну ялинку, а й створили безліч тематичних фотозону.

На захід завітали представники міської влади на чолі з міським головою Миколою Ногою. 

Творчі колективи міста, вихованці Центру естетичного виховання підготували для гостей свята святковий концерт.

Святий Миколай віддячив талановитим дітям подарунками.

Фото: Фейсбук-сторінка Миколи Ноги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору