У Шосткинському районі знищено іще один російський боєприпас
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 17 листопада, піротехнічними підрозділами ДСНС України на території Сумської області вилучено та знищено вибухник та ручну гранату наступальну. Дані боєприпаси були виявлені в Шосткинському та Охтирському районах.
Рятувальники застерігають громадян бути уважними та обережними.
– Не нехтуйте застереженнями та знаками мінної небезпеки. У разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів, не наближайтеся до них, тим більше не чіпайте, не намагайтеся перенести або розібрати. Не користйтеся поблизу засобами зв’язку. Треба відійти на безпечну відстань, тим шляхом, яким прийшли не менше 100 метрів. Про можливу небезпеку необхідно попередити оточуючих та зателефонувати в оперативні служби за номерами «101» або «102», – рекомендує ГУ ДСНС у Сумській області.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: