У Шосткинському районі знову виявили вибухонебезпечний предмет
Війна 10:24, 26.07.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 25 липня, у Шосткинському та Охтирському районах піротехніки ДСНС знешкодили артилерійський снаряд та ручну гранату. Про це повідомляє У ДСНС у Сумській області.
Фахівці закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але вкрай важливих правил:
- не підходь;
- не чіпай;
- відійди на безпечну відстань (100 м);
- телефонуй “101”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: