У Шосткинському районі знову виявили вибухівку
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ще три вибухівки не зможуть накоїти лиха.
Учора, 21 липня, у Сумському, Шосткинському та Охтирському районах піротехніки ДСНС знешкодили артилерійський снаряд та 2 мінометні міни. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
Рятувальники закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але вкрай важливих правил:
– не підходь;
– не чіпай;
– відійди на безпечну відстань (100 м);
– телефонуй “101”.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: