Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському районі знову виявили вибухівку

 Поділитися

Поділитися в

Ще три вибухівки не зможуть накоїти лиха.
Учора, 21 липня, у Сумському, Шосткинському та Охтирському районах піротехніки ДСНС знешкодили артилерійський снаряд та 2 мінометні міни. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
Рятувальники закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але вкрай важливих правил:
не підходь;
не чіпай;
відійди на безпечну відстань (100 м);
телефонуй “101”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору