У Шосткинському районі знешкодили чергову вибухівку
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ще три вибухівки не зможуть накоїти лиха. Як повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області, 28 липня у Шосткинському та Сумському районах піротехніки ДСНС знешкодили 2 мінометних міни та постріл гранатометний.
Фахівці закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але вкрай важливих правил:
- не підходь;
- не чіпай;
- відійди на безпечну відстань (100 м);
- телефонуй “101”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: