У Шосткинському районі виявили і видворили з України ще одного іноземця-порушника законодавства

Закон 13:08, 24.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Неврегульованого мігранта виявили у м. Глухів працівники місцевого підрозділу Управління державної міграційної служби спільно з представниками поліції під час контрольної перевірки на території громади щодо дотримання іноземцями та особами без громадянства правил перебування на території України.

За даними Міграційної служби Сумської області, під час перевірки було встановлено: 49-річний громадянин Республіки Молдова порушив законодавство у сфері міграції, зокрема, в частині перевищення дозволеного, в рамках безвізового в’їзду 90/180, терміну перебування, проживання без дозвільних документів. Стосовно іноземця вжили заходів за ст. 203 КупАП та прийняли рішення про його видворення за межі території України, примусове повернення до країни походження.

Працівники міграційної служби спільно зі співробітниками міграційної поліції супроводили іноземця-порушника до пункту пропуску на кордоні та передали його представникам Держприкордонслужби. Перетин кордону іноземцем на виїзд з території України здійснено через пункт пропуску “Могилів – Подільський – Отач ( Вінницька область).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору