Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському районі ворог вдарив по пожежно-рятувальному підрозділу

Війна, ДСНС 10:48, 25.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вранці у селищі Зноб-Новгородське Шосткинського району ударні безпілотники ворога атакували будівлю пожежного депо.

Орієнтовно через годину по підрозділу було завдано повторного удару.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Сумській області.

Внаслідок атаки будівля зазнала значних руйнувань, знищено пожежну техніку, яка стояла всередині.

На момент ударів рятувальники перебували в укритті — обійшлось без жертв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору