У Шосткинському районі ворог вдарив по пожежно-рятувальному підрозділу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вранці у селищі Зноб-Новгородське Шосткинського району ударні безпілотники ворога атакували будівлю пожежного депо.
Орієнтовно через годину по підрозділу було завдано повторного удару.
Про це повідомили у ГУ ДСНС у Сумській області.

Внаслідок атаки будівля зазнала значних руйнувань, знищено пожежну техніку, яка стояла всередині.
На момент ударів рятувальники перебували в укритті — обійшлось без жертв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: