Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському районі внаслідок мінометного обстрілу постраждало 2 людей

Війна 21:23, 27.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Двоє цивільних постраждали внаслідок ворожої атаки на прикордонні Сумщини

Сьогодні, 27 листопада, росіяни вдарили по С.-Будській громаді з міномета.  Про це повідомив начальник ОВА Олег Григоров.

Постраждали дві сестри – 44 і 49 років. Пошкоджень зазнав і будинок однієї з них.

У лікарні жінкам надали необхідну допомогу. Лікуватимуться амбулаторно.

Олег Григоров закликав мешканців прикордонних громад виїжджати у безпечніші місця – це питання життя, оскільки рф не припиняє тероризувати мирне населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору