У Шосткинському районі внаслідок артобстрілу прикордоння загинув чоловік, тяжко поранено жінку
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 10 листопада, близько 15.20, окупанти з території російської федерації з артилерії обстріляли цивільну інфраструктуру Свеської громади (Шосткинський район). Про це повідомляє обласна прокуратура.
Унаслідок атаки ворога загинув 52-річний чоловік, 58-річна жінка отримала тяжкі поранення.
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
Досудове розслідування здійснюється слідчими Шосткинського районного управління поліції.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: